zobacz wszystkie » Tatuaże użytkownika (1)

avatar palinka89krk
  • Dołączył(a): 10 grudnia 2012
  • Ostatnio na stronie: 22 grudnia 2012, 21:43

O mnie

Osobowość tej kobiety jest stałą grą pozorów. Z jednej strony dumna, wręcz pogardliwa, z drugiej zaś niespokojna, znerwicowana i pełna obaw. Łatwo traci zimną krew. Jest wyniosła i sprawia wrażenie osoby „w pretensjach”. Brakuje jej natomiast wytrwałości i konsekwencji w tym, co robi.

Dumna i pogardliwa, w rzeczywistości jest niespokojna i niepewna. Jest inteligentna, wie o tym i daje to odczuć innym. Ma wyraźną skłonność do odnoszenia wszystkiego do siebie, jest subiektywna. Ogólnie biorąc, ma raczej trudny charakter, ale jest pełna życia. Ma mocną wolę, której jednak często nie starcza, by doprowadzić rzecz do końca. Wówczas przybiera pozę obrażonej damy i wycofuje się z działania ze znudzoną miną. Zgryźliwe albo raniące uwagi padają wówczas z jej uroczych usteczek. Jej wybuchy gniewu zbijają z tropu i szokują, gdyż jej mniej czy bardziej uświadomionym celem jest ranienie i niszczenie. Uważa się za nadzwyczaj inteligentną, a innych ma za kretynów. Chociaż w życiu spotyka ją wiele porażek, nigdy nie wątpi w siebie i zawsze jest z siebie bardzo zadowolona.

Bardzo nerwowa, impulsywna i co tu ukrywać – egoistyczna, ślepo ufa swej inteligencji, która nie zawsze jest tak wielka, jak to sobie wyobraża. Jej moralność zależy od okoliczności i wydarzeń. Należy wpoić jej za młodu silne zasady moralne, aby przeciwdziałać skłonności do panowania nad otoczeniem. Doskonale znosi porażki, zwalając winę na innych. Lubi otaczać się ludźmi, łącząc przyjemne z pożytecznym. Jej salon nieraz stanowi przedłużenie biura. Żyje w masce obojętności i pogardy, trudno jest jej się tego wyzbyć. Stąd wiele nieporozumień, nieraz bolesnych. Przyszłego partnera tak idealizuje, że spotkanie go kiedykolwiek graniczy z cudem. Współżycie z nią nie jest więc sielanką, ale należy docenić jej inteligencję i dynamizm w działaniu.


Niestety to cała ja :D

czy jest kto w stanie ze mną wytrzymać ??

Numerologia :
Szóstki to osoby humanitarne, hojne i opanowane. Godne zaufania i przyjacielskie. Pragną dobra dla innych, a zwłaszcza dla swojej rodziny. Jeśli ofiarowały komuś swoje uczucia to można być pewnym, że będą one dozgonne. Ich celem życia jest szczęśliwa rodzina, dla której gotowe są poświęcić wszystko. Dla obrony swych bliskich i ich bezpieczeństwa mogą dać się poznać, jako osoby zdolne do wszystkiego. Zawsze muszą mieć przy sobie kogoś, kim mogłyby się opiekować i troszczyć.

Mają niesamowite poczucie piękna i bardzo lubią otaczać się wszystkim co piękne. Dokładają wszelkich starań, by ich domy były ciepłe, przytulne i gościnne. Nadmiernie jednak przejmują się szczegółami - marnotrawiąc energię na rzeczy mało ważne. Szóstki kierują się w swym życiu szczytnymi ideałami, jak służenie bliźniemu, pomoc potrzebującym, walka o sprawiedliwość i prawa człowieka. Ufne i prostoduszne, bywają ofiarami osób wyrachowanych i pozbawionych skrupułów.

Często ulegają wzruszeniom za sprawą swojej romantycznej i sentymentalnej natury. Emanuje z niej ciepło, spokój i pewność siebie, ale przejawiają skłonności do plotkarstwa. Negatywne cechy szóstki to: nieobowiązkowość, niestałość, lenistwo, uchylanie się od odpowiedzialności i nadopiekuńczość. Mogą mieć tendencje do zaburzeń emocjonalnych i psychicznych.

Sytuacja materialna - pieniądze dla szóstek są ważne, bowiem dają wygodę i stabilizację ich rodzinie. Nie wykazują jednak ochoty do dzielenia się swym bogactwem z innymi, sprawując rolę władcy w sprawach finansowych. Są oszczędne i ostrożne w wydatkach.

Sprawy uczuciowe - szóstka jest szczera, lojalna i pełna uczuć. Miłość traktuje bardzo poważnie. Rodzina jest dla niej całym światem. Dobrym partnerem będzie 6 i 2.

Chiński horoskop :

Wąż


Spójrz w oczy Węża, a zobaczysz tajemnice wszechświata - tak mawiali starożytni Chińczycy.
Jesteś najbardziej zagadkowym znakiem chińskiego zodiaku. Symbolem mądrości, wielkiej wiedzy o prawdziwej naturze człowieka. Masz silną intuicję, w wyborach często kierujesz się przeczuciami. Miewasz prorocze sny i talenty parapsychologiczne.
Cierpliwość Węża jest legendarna. Nie szukasz na siłę nowych wrażeń, nikogo nie tropisz, niczego pozornie nie pożądasz. Czekasz cierpliwie, aż zdobycz sama grzecznie zapuka do Twoich drzwi.
Umiesz za to doskonale oceniać sytuacje i wykorzystywać nadarzające się okazje. W osiąganiu wymarzonych celów potrafisz być bezwzględny i wyrachowany. Tak naprawdę trudno Ci komukolwiek zaufać do końca, nie słuchasz cudzych rad i pouczeń.
Usprawiedliwieniem Twojej skomplikowanej natury jest fakt, że widzisz więcej niż inni, szczególnie to co pragnie się przed Tobą ukryć.
Nigdy nie oszukuj Węża! On ma rentgen w oczach, który w mig prześwietli wszelkie machlojki.
Z natury jesteś leniwy, kochasz rozkoszować się słodką bezczynnością, długim spaniem i luksusem. Słyniesz z dowcipu, błyskotliwej inteligencji i umiejętności prowadzenia fascynujących dyskusji. Twoja natura jest konserwatywna, nie przepadasz za zmianami, rażą Cię radykalne rozwiązania i ostre słowa. Nawet zmiany temperatury i wahania pogody przyjmujesz z lekkim rozdrażnieniem.
Trudno jest się z Tobą zaprzyjaźnić, grono Twoich najbliższych znajomych stanowią tylko te osoby, które zdobyły z wielkim trudem Twoje zaufanie, w wyniku testów i prób lojalności. Jesteś jednak wiernym, oddanym i stałym przyjacielem, dzięki przyjaźni odzyskujesz wewnętrzna równowagę i pokazujesz światu to, co najlepsze.
Natomiast Twoją piętą achillesową jest burzliwe życie miłosne. Pozornie masz w ręku najlepsze karty. Węże to najpiękniejszy znak. Twoja elegancja i oryginalna uroda przykuwają wzrok innych, czasami wręcz zapierają dech. Masz wrodzony talent uwodzicielski.Pokocha Cię Bawół z całego serca. Pracuś - dobrze zarabia, niechętnie wydaje, oboje z czułością patrzycie na wspólne konto bankowe z wielką ilością zer. W dodatku wniesiesz w jego codzienność blask i elegancję, za co będzie Ci szczerze wdzięczny.
Pies zrozumie Twoje niezwykłe wnętrze. Pociąga was wiedza tajemna, jesteście religijni i kochacie piękno.
Kogut to najlepszy kumpel i wspólnik w interesach.
Unikaj natomiast związków z Tygrysem, a przede wszystkim Świnią. Ten pierwszy doprowadzi Cię do rozstroju nerwowego, rozrzutny i erotycznie powabny doprowadza Węża najczęściej do upadku moralnego.
Dobroduszną Świnkę zjesz razem z kopytkami, nie zrozumiesz bowiem nigdy - jak można być aż tak łatwowiernym i ufnym.