Witaj na forum!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wykładzina czy panele

Zgłoś nadużycie #1 14 października 2018, 12:02

lukrecja avatar Posty: 33 Podziękowania: 0
kochani prosze o pomoc bo nie wiem co wybrac, mam nowe mieszkanie i musze polozyc cos na podloge nie wiem czy lepiej wszedzie zrobic panele czy moze wykladzine dywanowa? mysle ze w dziecinnym lepsza bylaby wykladzina bo cieplejsze dla dzieciakow do zabawy ale z drugiej strony dzieci jak to dzieci czesto cos wyleja i problem bedzie z wyczyszczeniem wiec moze panele ?? w stolowym zdecydowalam sie na panele ale jeszcze nie do konca licze na wasze opinie poradzcie co sie u was sprawdzilo i z czego jestescie zadowoleni

Zgłoś nadużycie #2 15 października 2018, 21:01

wierka avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Jak masz zwierzaki, to lepiej sprawdzają się panele. W dziecinnym też dałabym panele + jakiś dywanik.

Zgłoś nadużycie #3 16 października 2018, 11:08

irmm avatar Posty: 26 Podziękowania: 0
A co powiesz na wykłądzinę? Nie pisze tutaj absolutnie o wykładzinie dywanowej, bo przy dzieciach może być problem z jej czyszczeniem ale o wykłądzinie pcv albo takiej antypoślizgowej
https://www.wykladzinywapol.pl/wykladziny/specjalistyczne/antyposlizgowe

Jest banalnie prosta w czyszczeniu
Latwa w polóżeniu ( o wiele łątwiejsza niż w przypadku płytek)
Wytrzymała
Poza tym o wiele lepiej nadaje się na ogrzewanie podłogowe

Obecnie firmy mają wiele wzorów, tak wiec bedziesz mogła sobie dopasować ją do mieszkania.