Witaj na forum!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Witam wszystkich :)

Zgłoś nadużycie #1 26 stycznia 2010, 20:07

Boss Boss awatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Witam wszystkich na forum NaszeTatuaże i zapraszam do dyskusji :)

W tym temacie witamy się :)

Zgłoś nadużycie #2 27 stycznia 2010, 11:31

astka astka awatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Witam :)

Zgłoś nadużycie #3 28 stycznia 2010, 15:55

Camel_Gonzo Camel_Gonzo awatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Siemanko

Zgłoś nadużycie #4 28 stycznia 2010, 16:02

kunias avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Witam i pozdrawiam

Zgłoś nadużycie #5 28 stycznia 2010, 18:08

Frank avatar Posty: 10 Podziękowania: 1
Witam, jak na razie widzę forum słabo uczeszczane, liczę że jednak to się szybko zmieni

Zgłoś nadużycie #6 28 stycznia 2010, 20:09

Pawel7005 Pawel7005 awatar Posty: 1 Podziękowania: 0
witam wszystkich :) dopiero zaczynam na tej stronie i dodałem kilka moich szkiców :) a teraz sobie też szkicuje :P zapraszam do mnie i do oceniania :) no i oczywiście do komenowania

Zgłoś nadużycie #7 2 lutego 2010, 8:28

PoPo avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
cześć wszystkim. jestem tu nowy, nie mam jeszcze żadnego tattoo ale od paru lat szukam odpowiedniego wzoru :p właściwie to już znalazłem tylko teraz musze zebrać kase no i przekonać rodziców :/ mam pytanko: jak myślicie ile kosztowałoby zrobienie takiego tatuażu:
http://www.freewebs.com/halvarthewarrior/ffX2cover.jpg

oczywiście chodzi mi tylko o te dziewczyny, nic więcej :p
liczę się z tym że to kosztowałoby kupe forsy no i na pewno długo by było to rysowane ale cóż....
Dzięki z góry :D

Zgłoś nadużycie #8 6 lutego 2010, 14:49

Tomek Tomek awatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Witam :)

Zgłoś nadużycie #9 7 lutego 2010, 10:43

monikarafal3 monikarafal3 awatar Posty: 2 Podziękowania: 0
WITAM WSZYSTKICH I POZDRAWIAM

Zgłoś nadużycie #10 10 lutego 2010, 17:53

dan126 avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Siema witam i pozdrawiam

Zgłoś nadużycie #11 11 lutego 2010, 16:58

Malwina2543 Malwina2543 awatar Posty: 2 Podziękowania: 0
hej o czym tutaj klikacie? ;p
poklikam z wami :D

Zgłoś nadużycie #12 13 lutego 2010, 14:26

poti poti awatar Posty: 1 Podziękowania: 0
stronka fajna ale jakies dziwne to forum

Zgłoś nadużycie #13 28 marca 2010, 3:15

costa costa awatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Siemanko :P

Zgłoś nadużycie #14 6 kwietnia 2010, 20:01

zyrafa avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Eno no sieno!! Pozdrowienia z Krakowa!! Może ktos ma namiary na fajne studio w tym pieknym mieście!! Za dużo tego, nie wiadomo, gdzie uderztć!!

Zgłoś nadużycie #15 8 kwietnia 2010, 21:30

jupiler avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Witam wszystkich :D

Zgłoś nadużycie #16 3 maja 2010, 9:34

aluska aluska awatar Posty: 85 Podziękowania: 2
halo halo
dlaczego na forum nic się nie dzieje
?? ?? ?

Zgłoś nadużycie #17 3 maja 2010, 13:16

Ksc_ink Ksc_ink awatar Posty: 13 Podziękowania: 3
-nadaj jakiś konkretny temat (ja odpowiem)może się coś z tego urodzi ( w końcu )
pozdrawiam Marcin

Zgłoś nadużycie #18 3 maja 2010, 16:09

Ksc_ink napisał(a):
-nadaj jakiś konkretny temat (ja odpowiem)może się coś z tego urodzi ( w końcu )
pozdrawiam Marcin

dzięki Marcin za odzew
jak to się stało ,że zacząłeś tatuować ?? ??

Zgłoś nadużycie #19 5 maja 2010, 9:04

Ksc_ink Ksc_ink awatar Posty: 13 Podziękowania: 3
aluska napisał(a):
dzięki Marcin za odzew
jak to się stało ,że zacząłeś tatuować ?? ??

-moja przygoda z tatuażem zaczęła się już jakieś 13naście lat temu,mniej więcej w tym czasie odważyłem się na pierwszy tatuaż na swoim ciele była to pajęczyna na łokciu miałem, jakieś 17naście lat od tego tatuazu wszystko się zaczęło. Na początku nie sądziłem,że będę sam kiedyś tatuował , za to zawsze lubiłem rysować (ołówki były moim ulubionym sposobem wyrażania wrażeń i właśnie z szarościami i czernią najlepiej się czuję do tej pory ) po niedługim czasie za namową koleżki i prezencie jakim była WŁASNEJ ROBOTY maszynka zacząłem wdrażać się w własny świat tatuażu.Następnym krokiem był zakup profesjonalnego sprzętu ,z czym na tamte lata był dość duży problem,ale na szczęście trafiła się okazja i jakoś się udało i zdobywanie wiedzy tu trzeba było mieć zapał i determinację ( tak zwaną metodą błędów i prób obdziargałem sobie obie nogi,ale uważam ,że nie wyszło to najgorzej )w mieście, z którego pochodzę w tym czasie było tylko jedno studio tatuażu , a chłopak chciał być bezkonkurencyjny i nie udzielał rad,więc potrafiłem sobie zrobić wycieczkę Legnica/Gdynia odwiedzając tamtejsze studio na ul Pomorskiej , po zrobieniu zakupów ( barwniki i igły ,w tedy nie było jeszcze polskich stron ze sprzętem do tatuażu ) udało mi się zaczerpnąć trochę wiedzy pamiętam ,że spędziłem tam cały dzień ,oczywiście za przyzwoleniem tamtejszej obsługi tego studia( którą serdecznie pozdrawiam ). I tak to się właśnie zaczęło w moim przypadku, w tej chwili jest dużo łatwiej sprzęt jest ogólnie dostępny ,są tworzone kursy tatuażu ,gdzie wiadomo może nie nauczy się od razu tatuować , ale otrzyma się rady praktyczne i teoretyczne od fachowców no i internet tu też można dużo znależć . Ja staram się obserwować cały czas, to co się dzieje na scenie tatuażu i iść z prądem i cieszę się ,że udało mi się samemu dojść do tego poziomu, na którym wykonuj swoje prace ( choć wiem, że tu nie można siąść na laurach i trzeba się ciągle rozwijać )i cieszę się również, że dzięki tatuażowi odnalazłem pewną formę relaksu i odprężenia od codzienności ,zwłaszcza dzięki zadowoleniu osób , które zechciały się u mnie wytatuować - myślę ,że głównie dzięki temu będę trwał w tym co robię
- pozdrawiam Marcin -

Zgłoś nadużycie #20 5 maja 2010, 9:12

Ksc_ink napisał(a):
-moja przygoda z tatuażem zaczęła się już jakieś 13naście lat temu,mniej więcej w tym czasie odważyłem się na pierwszy tatuaż na swoim ciele była to pajęczyna na łokciu miałem, jakieś 17naście lat od tego tatuazu wszystko się zaczęło. Na początku nie sądziłem,że będę sam kiedyś tatuował , za to zawsze lubiłem rysować (ołówki były moim ulubionym sposobem wyrażania wrażeń i właśnie z szarościami i czernią najlepiej się czuję do tej pory ) po niedługim czasie za namową koleżki i prezencie jakim była WŁASNEJ ROBOTY maszynka zacząłem wdrażać się w własny świat tatuażu.Następnym krokiem był zakup profesjonalnego sprzętu ,z czym na tamte lata był dość duży problem,ale na szczęście trafiła się okazja i jakoś się udało i zdobywanie wiedzy tu trzeba było mieć zapał i determinację ( tak zwaną metodą błędów i prób obdziargałem sobie obie nogi,ale uważam ,że nie wyszło to najgorzej )w mieście, z którego pochodzę w tym czasie było tylko jedno studio tatuażu , a chłopak chciał być bezkonkurencyjny i nie udzielał rad,więc potrafiłem sobie zrobić wycieczkę Legnica/Gdynia odwiedzając tamtejsze studio na ul Pomorskiej , po zrobieniu zakupów ( barwniki i igły ,w tedy nie było jeszcze polskich stron ze sprzętem do tatuażu ) udało mi się zaczerpnąć trochę wiedzy pamiętam ,że spędziłem tam cały dzień ,oczywiście za przyzwoleniem tamtejszej obsługi tego studia( którą serdecznie pozdrawiam ). I tak to się właśnie zaczęło w moim przypadku, w tej chwili jest dużo łatwiej sprzęt jest ogólnie dostępny ,są tworzone kursy tatuażu ,gdzie wiadomo może nie nauczy się od razu tatuować , ale otrzyma się rady praktyczne i teoretyczne od fachowców no i internet tu też można dużo znależć . Ja staram się obserwować cały czas, to co się dzieje na scenie tatuażu i iść z prądem i cieszę się ,że udało mi się samemu dojść do tego poziomu, na którym wykonuj swoje prace ( choć wiem, że tu nie można siąść na laurach i trzeba się ciągle rozwijać )i cieszę się również, że dzięki tatuażowi odnalazłem pewną formę relaksu i odprężenia od codzienności ,zwłaszcza dzięki zadowoleniu osób , które zechciały się u mnie wytatuować - myślę ,że głównie dzięki temu będę trwał w tym co robię
- pozdrawiam Marcin -

super
fajnie ,że robisz to co lubisz :)
zawsze podziwiam osoby ,które tatuują :)
tak samo mój kumpel On zawsze miał zdolności a w zeszytach potrafił pisać pismem technicznym :)
cytuj 1 użytkownik podziękował za tę wiadomość
Użytkownicy, którzy podziękowali: aga11