Witaj na forum!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Uzależnieni od tatuażu

Zgłoś nadużycie #1 15 stycznia 2012, 21:28

Malina Malina awatar Posty: 7 Podziękowania: 0
Czy mieliście może też tak że robiąc tatuaż po raz pierwszy mówiliście sobie "już nigdy w życiu tego nie zrobię!!!" a kiedy ból minął , tatuaż się zagoił i patrzyliście na niego w lustrze ogarniała was myśl "hmmmm a może tak kolejny ?? ?"

Zgłoś nadużycie #2 17 stycznia 2012, 1:02

widzę że dyskusja aż wrze , szkoda myślałam że tutejsi użytkownicy mają coś na ten temat do powiedzenie :(

hmmm może jeszcze ktoś się tu zjawi ....

Zgłoś nadużycie #3 20 stycznia 2012, 9:32

madafaka madafaka awatar Posty: 7 Podziękowania: 0
te forum to zamula :P
a co do pytania, tak podczas tatuowania jakoś przeszła mi ochota na kolejne. Ale tylko chwilowo :D widząc efekt końcowy knułem plany na następne .
A przy kolejnych miewałem zwątpienie, na mostku, kolanie ... napierdala czasem. Ale i bywało tak że zasypiałem sobie smacznie z nudów ;)

Zgłoś nadużycie #4 25 stycznia 2012, 1:23

a ja po prostu czułam taka rozkosz z tego co mam za uchem ze szok :) ale ostatnio się popłakałam .. bolało jak cholera wstawię go jak się zagoi :) a jeśli można spytać kolegi ile już ma ? :P

Zgłoś nadużycie #5 28 stycznia 2012, 3:21

madafaka madafaka awatar Posty: 7 Podziękowania: 0
już nawet nie licze , bo po co :P ale za każdym razem obiecuje sobie że to ............... przedostatni
a pomysłów i wzorów mam tyle .. ciała nie starczy :P
zazwyczaj nad każdym nowym tatuażem rozmyślam .... czy będzie okej, czy pasuje do reszt , czy z lewej , czy z prawej .... czy ...
Jedno jest pewne, ja go nosze i to jest mój tatuaż i nie mam zamiaru, ani sie tłumaczyc ani siu wstydzić za niego !

Zgłoś nadużycie #6 1 grudnia 2012, 10:39

lucas148 lucas148 awatar Posty: 16 Podziękowania: 1
No raczej ze uazaleznienie jest hahaha no przynajmniej w moim przypadku zrobilem tribala jak bylem mlody i glupi ( ktorego teraz usowam ) potem trafilem do prawdziwego artysty i pojechal mi konkrecik i sie zaczelo -- cala reka, stopa ,noga a plecy i druga reka( jak usune tribala ) w planach i do tej pory jak wchodze do salonu i slysze maszynke i czuje ten zapach tuszu cisnietego w skore to doslownie mnie telepie . Ja raczej nie nazywam tego uzaleznieniem to bardziej jak pasja ,hobby ;-)

Zgłoś nadużycie #7 22 grudnia 2012, 20:22

ztatuowana90 ztatuowana90 awatar Posty: 2 Podziękowania: 0
hej :) ja już wiem, że jestem uzależniona od tatuażów. Pierwszy tatuaż był jeszcze nie skończony a chciałam już następny. kto ma ten wie jak to działa :D mam już 4 tatuaże i myślę, że następne dzieło będzie na początku roku :)

Zgłoś nadużycie #8 22 grudnia 2012, 20:29

Wyca avatar Posty: 39 Podziękowania: 6
W moim przypadku wszystko zmierza do tego, ze będę miał jeden tatuaz ;-)

Zgłoś nadużycie #9 7 stycznia 2013, 20:40

Lady_in_Red Lady_in_Red awatar Posty: 3 Podziękowania: 1
to naprawdęuzależnia!! ^^
Ja chciałam tylko jeden.. i byłam pewna ze jedye to MAX! :D
a podczas robienia byłam pewna że chcę następny! jestem umówiona za kilka tygodni ^^
jednakoż zrodziła mi się wizja na trzeci.. :)

Zgłoś nadużycie #10 9 stycznia 2013, 18:44

madziarozowa madziarozowa awatar Posty: 33 Podziękowania: 6
oj tak po następnym przychodzi następny! ja planuje na nodze :)

Zgłoś nadużycie #11 11 stycznia 2013, 16:08

wazkatattoo wazkatattoo awatar Posty: 8 Podziękowania: 3
Wyca Jeden ale ze uhh :)