Witaj na forum!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

tatuaż na łydkę

Zgłoś nadużycie #1 18 lutego 2013, 15:18

Maradona avatar Posty: 2 Podziękowania: 0
heja. jestem nowicjuszem w tych tematach a postanowiłem sobie strzelić tatuaż na łydce. jeśli ktoś miałby jakiś fajny wzór to byłoby miło. powiem z mojej strony że trochę sam nie wiem czego che, strasznie mi się podobają jokery. a także taki obcy jest super http://naszetatuaze.pl/benitez/alien-bio/

miałem pomysł dość oryginalny aby zrobić sobie capitana tsubasę (tego japońskiego piłkarza) ale jakoś nie mogę ogarnąć fajnego wzoru. jeżeli macie jakiś fajny wzór bądź pomysł to będę wdzięczny. pozdrawiam.

Zgłoś nadużycie #2 19 lutego 2013, 14:51

Maciass4 Maciass4 awatar Posty: 2 Podziękowania: 0
tatuaż powinien coś znaczyć, ja wytatuowałem sobie na łydce ptasznika, gdyż moim hobby jest terrarystyka ;) , również Tobie polecam na 1 tatuaż zrobić sobię coś czym się interesujesz ;)

Zgłoś nadużycie #3 19 lutego 2013, 18:18

ms25 avatar Posty: 22 Podziękowania: 2
Maciass4 napisał(a):
tatuaż powinien coś znaczyć, ja wytatuowałem sobie na łydce ptasznika, gdyż moim hobby jest terrarystyka ;) , również Tobie polecam na 1 tatuaż zrobić sobię coś czym się interesujesz ;)

nie do końca się z Tobą zgadzam.Dlaczego każdy tatuaż musi coś oznaczać?ja mam na stopie kwiaty hibiskusa,bo akurat takie mi się podobały,a na plecach min motyle,bo takie chciałam.Jak robiłam pierwszy tatuaż,to Mateusz,który mi go robił powiedział:"no to dawaj,opowiedz historię tego tatuażu...jak w MIAMI INK :) "-nawet Jego zdaniem nie każdy tatuaż musi miec jakieś przesłanie.

Zgłoś nadużycie #4 20 lutego 2013, 9:28

domink domink awatar Posty: 22 Podziękowania: 5
Dokładnie.. ms25 ma rację.. jeśli tatuaż coś oznacza, ma swoją głębszą historię to dobrze.. ale nie zawsze tak musi być.. ;) czasami po prostu coś tak nam się spodoba, że nie potrafimy się temu oprzeć.. ;) Ważne tylko żeby to był przemyślany wybór, bo z ciałem to nie tak jak z pokojem, trudniej jest go przemalować jak kolor się już znudzi.. ;) ;) ;)

Zgłoś nadużycie #5 20 lutego 2013, 17:01

no właśnie...mały tatuaż jeszcze zakryjesz,ale większy to już bardziej skomplikowane.Za chwilkę bedę robic kolejny tatuaż i wiem jak bedzie wygladał,ale sentencja już nie będzie po łacinie jak zamierzałam (za dużo różnych tłumaczeń jednego cytatu-nie wiadomo,który prawdziwy) i powiem,szczerze,że dałam sobie trochę wiecej czasu na podjęcie decyzji co z tym zrobić.I mam wyjście-bedzie po polsku,przynajmniej wiem,że będzie bez błędu :)

Zgłoś nadużycie #6 20 lutego 2013, 17:03

jeśli chodzi o wzór na łydkę,poszukaj jeszcze.Podpatrz na necie,może coś Ci wpadnie w oko,a jak juz znajdziesz to koniecznie się pochwal :)

Zgłoś nadużycie #7 8 marca 2013, 20:47

Maradona avatar Posty: 2 Podziękowania: 0
Na pewno się pochwalę ale jeszcze wybieram. Strasznie mi się podobają tatuaże patriotyczne, oto przykład http://naszetatuaze.pl/nati/genialny-wykon/
ale niestety jak na mój gust nie pasują na łydkę tylko w bardziej "reprezentacyjne" miejsce. Ale czuję że już nadchodzi ten czas abym coś ogarnął. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

Zgłoś nadużycie #8 8 marca 2013, 21:56

Maradona rewelacja ten tatoo!!! świetnie wykonany i przyciaga wzrok.Nawet na łydce super się reprezentuje.Mój trzeci z koleii tatuaż też się niebawem znajdzie na moim ciele.Już się nie mogę doczekać,ale jeszcze mi troszkę kasy brakuje :( pozdrawiam