Witaj na forum!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Smarowanie tatuażu

Zgłoś nadużycie #1 6 listopada 2015, 22:29

Kodi1 avatar Posty: 2 Podziękowania: 0
Cześć. Mam pytanie. Zrobiłem sobie tatuaz na przedramieniu dnia 28.10. Minęło już 9 dni, skóra zeszła już z całego tatuażu, smarowałem go przez ten czas maścią Alantan Plus i zawijałem folią gdy gdzieś wychodziłem. I tu pojawia sie pytanie przez jaki okres czasu w trakcie regeneracji naskórka muszę stosować maść, zanim przejdę do jakiś balsamów czy zwykłych kremów nawilżających i czy dalej nie ocierać tatuażu o ubranie? Z góry dzięki za odpowiedź :) ^-.-^

Zgłoś nadużycie #2 5 grudnia 2015, 21:15

goagil avatar Posty: 10 Podziękowania: 1
Hej, Mam rękaw i zawsze tatuaż zakrywałem folią przez maksymalnie trzy dni, chyba że miałem dużo wypełnień to jeszcze parę dni na noc.Maść z reguły odkładałem po około dwóch tygodniach, potem smarowałem kremem bądź takim fajnym masłem do pielęgnacji tatuażu, kupionym w sklepie z artykułami do tattoo.