Witaj na forum!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Prośba

Zgłoś nadużycie #1 31 maja 2016, 20:33

MalyRogacz avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Witam wszystkich, którzy czytają tą wiadomość :)
Prowadzę badania odnośnie funkcji tatuażu do pracy licencjackiej. Zdecydowałam się na taki temat, ponieważ sama mam tatuaże i chciałabym pokazać innym ludziom, którzy nie doceniają tej sztuki, że to nie tylko ozdoba ciała. Chcę pokazać, że dla każdego jego tatuaż ma jakieś funkcje, szczególne znaczenia. Dlaczego więc pojawiam się tutaj? Otóż poszukuję kilku chętnych osób, które znajdą dla mnie 30 minut na spotkanie się i rozmowę właśnie na ten temat. Wiem, że to wielkie poświęcenie ale docenię każdą pomoc lub w ogóle jakiekolwiek zainteresowanie. Dodam tylko, że sama mieszkam w Krakowie, więc potrzebuję osób właśnie z tego miasta.
Dzięki wielkie za uwagę! Mam nadzieję, że ktoś z czytających to zdecyduje się na krótkie spotkanie :)

Zgłoś nadużycie #2 2 czerwca 2016, 12:43

daddywoj avatar Posty: 2 Podziękowania: 0
A nie można porozmawiać przez forum? Też mam dwa tatuaże ale nie mieszkam w Krakowie. Chętnie odpowiem na jakieś Twoje pytania :)

Zgłoś nadużycie #3 15 listopada 2016, 22:42

pabloescobar avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Chętnie pomożemy Tobie w pisaniu pracy :) ))
Czekamy na pytania :) ))

Pozdrawiam Sarmata,
http://sarmata.pl/