Witaj na forum!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Projekty Tatuaży na zamówienie

Zgłoś nadużycie #1 5 grudnia 2016, 16:54

LunaArt LunaArt awatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Hej wszystkim :) !
Jak w tytule zajmuje się wykonywaniem projektów tatuaży, ale czasem też tworzę portery :) jeśli poszukujecie kogos kto by wam zaprojektował wasz wymarzony projekt to dobrze trafiliscie! :) za drobną opłatą ( ceny do uzgodnienia) wykonam to czego chcecie :P ostatnio założyłam instagrama gdzie dodaje swoje prace aktualnie sa dwie takie podglądowe przykladowe https://www.instagram.com/luunaart/
zapraszam. jesli jestescie zainteresowani usługa projektowa :p piszcie do mnie na email : lunaart97@gmail.com

Zgłoś nadużycie #2 23 marca 2017, 15:51

George1990 avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Bardzo ładne projekty, polecam!

Zgłoś nadużycie #3 15 września 2017, 12:14

frankos avatar Posty: 3 Podziękowania: 0
Ja poszłam do studia tatuażu tylko z pomysłem, zaprojektowali dla mnie wzór, podpowiedzieli, jaka kompozycja będzie fajne wyglądać, doradzili. Moim zdaniem dobry tatuator musi umieć przenieś pomysł klienta na papier, a później na ciało, dlatego podstawa to wybór odpowiedniego studia. Sprawdźcie sobie prace Zuzi z Jah Love Tattoo - http://jahlove.pl/zuzia/ to studio tatuażu warszawa. Można znaleźć ich na Wilczej. Ona wykonuje piękne kompozycje, specjalizuje się w dziarach oldschoolowych.

Zgłoś nadużycie #4 27 września 2017, 13:51

anka871 avatar Posty: 2 Podziękowania: 0
Hej niestety strona z projektami nie działa, czy mógłbyś podesłać kilka projektów :) ?

Zgłoś nadużycie #5 29 czerwca 2018, 12:24

karolina_B avatar Posty: 2 Podziękowania: 1
Chętnie wykonam sobie tatuaż, lecz nie wiem kiedy. Myślałam o kwiatach ale jeszcze nie podejmuję decyzji.