Witaj na forum!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Prezent świąteczny

Zgłoś nadużycie #1 9 grudnia 2016, 21:53

mariola685 avatar Posty: 10 Podziękowania: 0
Co kupujecie w te święta swoim bliskim? Stawiacie na drobiazgi czy prezenty na bogato? Ja zastanawiam się nad gadżetami galanteryjnymi. Co o tym myślicie?

Zgłoś nadużycie #2 10 grudnia 2016, 16:03

Majka345 avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Zerknij na propozycje galanteryjne do sklepu internetowego na: www.supergalanteria.pl . Mają tam wiele ciekawych propozycji godnych uwagi w dobrych cenach i szybką wysyłką. Może taki upominek sprawi radość.

Zgłoś nadużycie #3 20 stycznia 2017, 10:48

robcio avatar Posty: 15 Podziękowania: 0
Mojej żonie na prezent kupiłem bieliznę na kinga.com.pl - była zachwycona :) Ja zresztą też, bo wybrałem taką, która wybitnie mnie kusi :P

Zgłoś nadużycie #4 18 maja 2018, 13:09

tomala15 avatar Posty: 28 Podziękowania: 1
Co prawda święta jeszcze daleko, ale ja już planuję. I kupię chyba najlepiej jakieś kosmetyki albo w każdym razie coś w tym stylu.

Zgłoś nadużycie #5 18 maja 2018, 14:08

roxi1 avatar Posty: 31 Podziękowania: 0
Ja co prawda nie na święta, ale zastanawiam się nad prezentem na dzień mamy. I przyznam, że mam straszną zagwozdkę. Nie wiem czy na przykład takie pudełko na lakiery do paznokci byłoby dobrym pomysłem. Bo chcę kupić coś z kosmetyków, ale konkretnych specyfików to się nie podejmuję.