Witaj na forum!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Potrzebna pomoc przy tatuazu!

Zgłoś nadużycie #1 18 kwietnia 2014, 18:29

Mitefox avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Witam serdecznie! Chcialbym prosic o ogrona pomoc przy moim tatuazu, mianowicie rok temu zrobilem sobie tatuaz u znajomego ( tak wiem glupota) lecz widzialem jego wczesniejsze prace.
Jednak nie poszlo tak jak sie zapowiadalo i zostalem na lodzie z tatuazem (wedlug mnie) w polowie skonczonym, dla tego Pana brakowalo tylko drobnych poprawek i srodek tatuaza. Prosze o jakis szkic lub cos co by mnie naprowadzilo do naprawy go. Mozliwa wizja osobista jedynie co to moge podpowiedziec ze inspiruje mnie muzyka ( raczej klimat reagee lecz bez nacisku). Od razu informuje ze sytuacja jest okropna i co do wczesniej wspomnianego srodka tatuazu mialo byc tam zamieszczone oko ludzkie ( kobiece) lecz jesli ktos ma lepsza wizje ;)
http://zapodaj.net/336eca96767a9.jpg.html