Witaj na forum!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pomysl na tatuaz, napis na przedramieniu.

Zgłoś nadużycie #1 17 marca 2016, 20:07

Pieniu avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Witam. Chce sobie zrobic tatuaz w formie napisu na przedramieniu. Inspiruje mnie cytat "Każdy z nas jak żyjemy jest swego losu panem". Chcialbym raczej zeby napis byl po polsku raczej na prawej rece, na lewej nosze zegarek. To bedzie moj pierwszy tatuaz. Nie wiem czy zmieniac takst do "Jestes panem swego losu"? Oraz mam problem z wyborem czcionki. Prosze o wasze pomysly

Zgłoś nadużycie #2 29 kwietnia 2016, 15:00

Oktawian2099 avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Jesteś pewien, że pierwszy tatuaż w tak widocznym miejscu to dobry pomysł.

Zgłoś nadużycie #3 18 maja 2016, 10:24

mariola685 avatar Posty: 10 Podziękowania: 0
Myślę, że dobre studio tatuażu warszawa na pewno Ci doradzi co wybrać na takie miejsce. Zerknij sobie do JahLoveTattoo na https://www.facebook.com/studio.tatuazu.warszawa.tattoo/?fref=ts i może podpytaj ich. Ja tak zawsze robię i wtedy mam piękny tatuaż dobrze prezentujący się. Najważniejsze, aby dobrze przemyśleć wzór.

Zgłoś nadużycie #4 21 maja 2016, 23:22

RuDa_SHG RuDa_SHG awatar Posty: 263 Podziękowania: 38
Napewno na strat popraw blad.
Kazdy z nas, tak jak zyjemy, jest panem swojego losu.

Przecinki musza tam byc.
secundo, czcionki obczaj tu:
www.dafont.com

polecam zakladke caligraphy.
Pozniej wpisujesz tekst ktory chcesz i wyswietla Ci go w roznych czcionkach.

Zgłoś nadużycie #5 10 lipca 2019, 2:00

megusta45 megusta45 awatar Posty: 10 Podziękowania: 0
hehehehe