Witaj na forum!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Parę pytań odnośnie tatuażu.

Zgłoś nadużycie #1 22 lipca 2014, 0:39

PanJakub avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Witam.
Postanowiłem założyć konto na tej stronie aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat tatuaży. Od dłuższego czasu nakręcałem się strasznie na jego zrobienie, aktualnie jestem w 100% zdecydowany. Oczywiście nie zrobię czegoś "byle jakiego", wszystko jest przemyślane itd. Jestem młody, pokolenie lat 90, więc i tematyka pierwszego tatuażu nie może być jakoś zbyt wyrafinowana.
Spodobał mi się ten oto tatuaż : http://www.google.pl/imgres?imgurl=http%3A%2F%2F38.media.tumblr.com%2Ftumblr_lhs...

Przepraszam za tak długi link :(

Jego tematyka związana jest oczywiście z moim dzieciństwem, wiele wspomnień.. I teraz pytania:

1. Czy bardziej opłacało by mi się zrobić tatuaż w Polsce czy w UK? Aktualnie właśnie tam przebywam, pracuję, lecz na początku września wracam na czas nieokreślony do Polski, tak więc stąd moje pytanie..
2. Nadgarstek? Czy może w jakimś innym miejscu proponujecie?

Z góry dziękuję za każdą odpowiedź! :)
Pozdrawiam

Zgłoś nadużycie #2 22 lipca 2014, 13:54

sheeN sheeN awatar Posty: 122 Podziękowania: 11
Z tego co mi znajomy tatuażysta mówił w Angli płacisz za "h" a nie za projekt, więc może Ci typek przeciągać trochę sesje i będziesz płacił dość grubą kasę. Osobiście jak masz możliwość zrobienia a Polsce to właśnie to bym Ci proponował.

Zgłoś nadużycie #3 22 lipca 2014, 16:21

RuDa_SHG RuDa_SHG awatar Posty: 263 Podziękowania: 38
jak pisze sheeN, w PL wyjdzie Ci taniej. W GB i w DE ceny jak w PL, tyle, ze w Euro/Funtach :P mi w PL wycenili wzorek na 350 zl u mnie w DE na 300€. wiec porownianie niezgorsze :P powodzonka :)

Zgłoś nadużycie #4 8 sierpnia 2014, 12:48

TIME4TATTOO avatar Posty: 32 Podziękowania: 1
Cześć,
jeśli mogę Ci coś doradzić, to przy wyborze studia sugeruję kierować się umiejętnościami artystycznymi tatuatora - szukaj artystów, a nie wyrobników. Sprawdź też opinie klientów.
Pozdrawiam,
Patryk
TIME4TATTOO.PL
517-807-121

Zgłoś nadużycie #5 24 lutego 2015, 14:26

mrozik123 avatar Posty: 7 Podziękowania: 0
Dokładnie,nie kieruj się tylko ceną, bo mogą ci to spieprzyć. Jeśli znajdziesz dobrego tatuażystę w Anglii to warto zainwestować.

Zgłoś nadużycie #6 24 lutego 2015, 14:26

mrozik123 avatar Posty: 7 Podziękowania: 0
Dokładnie,nie kieruj się tylko ceną, bo mogą ci to spieprzyć. Jeśli znajdziesz dobrego tatuażystę w Anglii to warto zainwestować.

Zgłoś nadużycie #7 24 lutego 2017, 13:23

tatuaz1 tatuaz1 awatar Posty: 7 Podziękowania: 0
Cena ma drugorzędne znaczenie w tym wypadku, ale jeśli będziesz w Polsce to radzę to zrobić tutaj. Iść może do droższego salonu, ale być w 100 procentach zadowolonym.