Witaj na forum!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

oryginalny prezent na parapetówkę

Zgłoś nadużycie #1 27 lipca 2017, 12:57

cypiszan avatar Posty: 2 Podziękowania: 0
Witam tak jak w temacie powyżej, szukam nowoczesnego stylowego prezentu na parapetówkę dla przyjaciółki.
W ostatnim czasie wypatrzyłem oryginalne filiżanki do espresso firmy Ring, szkoda tylko że w zestawie są 4 szt, mogłoby być ich 6, innym ciut droższym prezentem byłby też wazon decade lub misa Blow Up na owoce. Co o ty sądzicie? oczywiście czekam na wasze inne propozycje

http://drobne-prezenty-dla-kazdego.blogi.pl

Zgłoś nadużycie #2 9 kwietnia 2018, 14:02

roxi1 avatar Posty: 31 Podziękowania: 0
Ja ostatnio jak byłam na parapetówce u znajomej to postawiłam na praktyczny prezent, jakim był express do kawy. Myslę, że się przyda w nowym mieszkaniu

Zgłoś nadużycie #3 21 maja 2018, 11:40

tomala15 avatar Posty: 28 Podziękowania: 1
A może pościel? Na https://www.e-ekomax.pl/ masz mnóstwo ciekawych propozycji w tym zakresie.

Zgłoś nadużycie #4 3 czerwca 2018, 20:23

Justitta avatar Posty: 2 Podziękowania: 0
Wódka w kombinezonie chłodzącym :)

Zgłoś nadużycie #5 4 czerwca 2018, 10:13

Aznastazja_M avatar Posty: 10 Podziękowania: 0
ja ostatnio, gdy byłam u koleżanki na parapetówce, to kupiłam fajny dozownik do napojów.

Zgłoś nadużycie #6 4 czerwca 2018, 14:51

tadex avatar Posty: 10 Podziękowania: 0
A może shaker do napojów?

Zgłoś nadużycie #7 6 czerwca 2018, 9:08

Podwinek avatar Posty: 12 Podziękowania: 0
Może po prostu alkohol i jakiś gadżet albo kwiatek? Nie co kombinować, to nie jest jakaś wielka okazja...

Zgłoś nadużycie #8 8 czerwca 2018, 14:38

tadex avatar Posty: 10 Podziękowania: 0
Może grill elektryczny?