Witaj na forum!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

omdlenia

Zgłoś nadużycie #11 12 czerwca 2013, 19:45

Kumi avatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Tak jak wyżej, tematem są omdlenia podczas robienia tatuaży. Już moja 3 próba, najpierw w jednym studiu, ledwo facet zaczął robić i zemdlałem, odczekaliśmy chwilę potem kolejne podejście, zrobił 3-5 cm konturu i znów zemdlałem. Dziś byłem w innym studiu, wszystko git profeska, sterylnie i w ogóle wszystko w najlepszym porządku i znów facet ledwo zaczął mi robić tatuaż a ja zemdlałem. I tu kieruje się moje pytanie do was może się z czymś takim spotkaliście i wiecie jak można na to poradzić. Tatuaż robię na barku więc bólu jakiegoś nie do przeżycia nie było, zjadłem 2h wcześniej obiad, na igły też nie jestem przewrażliwiony bo swego czasu sam podawałem sobie zastrzyki domięśniowo przez 5 lat więc dlaczego ja mdleję? Błagam dajcie jakąś dobrą radę aby tego uniknąć bo muszę tatuaż dokończyć jak już został zaczęty!

Zgłoś nadużycie #12 12 czerwca 2013, 21:02

RuDa_SHG RuDa_SHG awatar Posty: 263 Podziękowania: 38
moze to kwestia psychiki a nie ciala? nastawiasz sie ze raz zemdlales i teraz podswiadomie wiesz ze to sie moze znow stac i tak sie dzieje.

Zgłoś nadużycie #13 12 czerwca 2013, 21:44

To chyba że podświadomie, bo świadomie to totalnie na luzie właśnie podszedłem do tego.

Zgłoś nadużycie #14 13 czerwca 2013, 10:23

sheeN sheeN awatar Posty: 122 Podziękowania: 11
Twój mózg boi się reakcji na ból , wtedy mogą pojawiać się omdlenia .

Zgłoś nadużycie #15 13 czerwca 2013, 11:37

to co, lepiej robić ze znieczuleniem?

Zgłoś nadużycie #16 13 czerwca 2013, 13:24

znieczulenie Ci na podswiadomosc srednio pomoze :P chociaz....

Zgłoś nadużycie #17 13 czerwca 2013, 18:18

coś muszę zrobić, bo przecież nie będę chodził z paroma kreskami bo tak to w życiu nie założę koszulki bez rękawów.

Zgłoś nadużycie #18 13 czerwca 2013, 19:00

wez naklej se plasterek emla, taki jak sie klei dzieciom przed szczepieniem. tylko zapytaj wpierw czy nie ma przeciwwskazan. znieczula miejscowo, i lagodzi psychike.

Zgłoś nadużycie #19 13 czerwca 2013, 19:01

a jezeli to nie pomoze to juz nie wiem... wtedy sie okaze ze widocznie tatuaz nie jest Ci pisany .
cytuj 1 użytkownik podziękował za tę wiadomość
Użytkownicy, którzy podziękowali: Kumi

Zgłoś nadużycie #20 25 sierpnia 2017, 7:44

damianek2 avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
mnóstwo ludzi to ma obecnie

Zgłoś nadużycie #21 6 czerwca 2018, 9:20

Podwinek avatar Posty: 8 Podziękowania: 0
A może pójdź do studia z zaufaną osobą? Może trochę naiwny pomysł, ale zawsze warto spróbować...

Zgłoś nadużycie #22 15 czerwca 2018, 13:36

Piotr7778 avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
trochę stracha teraz przez to mam :) to często się zdarza

Zgłoś nadużycie #23 2 lipca 2018, 14:31

zwrbaoxD avatar Posty: 2 Podziękowania: 0
Dziękuję za opinię - chyba warto będzie się przełamać i podjąć właściwą decyzję dla siebie samej!
Trzymajcie za mnie kciuki ;P
avon ze strony: https://avon.zarejestrujemycie.pl/