Witaj na forum!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

"Nasze tatuaże"? chyba jednak nie...

Zgłoś nadużycie #1 13 stycznia 2013, 16:05

Laska1806 Laska1806 awatar Posty: 3 Podziękowania: 0
Witam, zastanawiam się dlaczego na stronie, która nazywa się "Nasze tatuaże" ludzie dodają zdjęcia z tatuażami które nie są ich? Rozumiem, że może chcą się podzielić pracami artystów, które im się podobają ale wydaje mi się, że założenie tej strony miało być inne. Użytkownicy tego portalu powinni dzielić się zdjęciami swoich tatuaży i to właśnie na te prace powinny być oddawane głosy i pisane komentarze. Inne prace którymi chcielibyśmy się "dzielić" mogły by znajdować się w innej zakładce.

Zgłoś nadużycie #2 17 lutego 2013, 19:04

domink domink awatar Posty: 22 Podziękowania: 5
Też niedawno odkryłam tą stronkę i miałam na początku takie samo odczucie jak Ty... Początkowo miałam obiekcje przed wrzucaniem nie swoich prac.. ale prawie wszyscy tutaj tak robią.. łączy nas miłość do tatuażów i nie ma co się za to obwiniać.. Dlatego wrzucam swoje tatuaże, tatuaże które sama zrobiłam i te które mnie inspirują i po prostu mi się podobają.. ;)

Zgłoś nadużycie #3 17 lutego 2013, 19:20

madziarozowa madziarozowa awatar Posty: 33 Podziękowania: 6
Wierzcie mi że o to juz nie jedna kłótnia była! ktoś wtedy napisał że gdybyśmy tylko nasze tatoo dodawali ta strona by umarła! ok rozumiem ale nowe osoby nie przeglądając innych tatuaży wrzucają po raz kolejny te same wzory, ale to już jest irytujące!

Zgłoś nadużycie #4 18 lutego 2013, 1:08

marcin.barman1978 marcin.barman1978 awatar Posty: 52 Podziękowania: 5
w 100% zgadzam sie z dominik

Zgłoś nadużycie #5 3 marca 2013, 22:48

sheeN sheeN awatar Posty: 122 Podziękowania: 11
Również się zgadzam z w/w poglądami ... Nie ważne czy to Twoja dziara czy po prostu zdjęcie ... Skoro tu jesteś to kochasz dziary.

Zgłoś nadużycie #6 4 marca 2013, 12:27

Purblanca88 Purblanca88 awatar Posty: 3 Podziękowania: 1
Ta strona kilka miesięcy temu funkcjonowała genialnie, ludzie wrzucali tatuaże na swoim ciele, tatuaże które wykonali, tatuaże, które znaleźli w sieci. Ale istniały niepisane zasady - jak chcesz coś dodać to najpierw zorientuj się co juz jest na stronie, poświęc godzinkę, przejrzyj galerie a nie wrzucaj cokolwiek ci wpadnie w oko po wpisaniu w Google "tatuaże". Teraz kto tylko tu dołączy od razu zaśmieca portal wrzucając co popadnie po kilka razy. Tu się zgadzam z madziarozowa - stało się to irytujące.

Aczkolwiek zgadzam się też że różnorodność wzorów i prac daje szerszy wybór i przyjemność dla oka ;) tylko trzeba zamieszczac fotki mądrze.