Witaj na forum!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jaki zrobić sobie pierwszy tatuaż ??

Zgłoś nadużycie #1 8 lipca 2010, 11:26

boli20000 avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Chciałbym zrobić sobie tatuaż na obojczyku np; napis- cytat lub jakieś fajne słowo w innym języku.
Macie może jakieś fajne pomysły ??
Albo znacie fajną stronkę gdzie mogę znaleźć jakiekolwiek zdjęcia z takimi tatuażami ??
Proszę o pomysły :)

Zgłoś nadużycie #2 8 lipca 2010, 17:43

bodyartcenter bodyartcenter awatar Posty: 45 Podziękowania: 9
boli20000 napisał(a):
Chciałbym zrobić sobie tatuaż na obojczyku np; napis- cytat lub jakieś fajne słowo w innym języku.
Macie może jakieś fajne pomysły ??
Albo znacie fajną stronkę gdzie mogę znaleźć jakiekolwiek zdjęcia z takimi tatuażami ??
Proszę o pomysły :)

na pierwszy nie polecam napisu... ten pierwszy musi być najlepiej przemyślany bo to od niego zależeć będzie czy będziesz chciał mieć więcej a sam wiem jak trudno po po parunastu latach zaoszczędzić kawałek skóry na nowy projekt ... także z głową , z głową i nie napis... pozdrawiam

Zgłoś nadużycie #3 12 lipca 2010, 8:42

PaVo64 PaVo64 awatar Posty: 16 Podziękowania: 8
to ma być twój pomysł...ty będziesz nosić tą dziare...wiec przemyśl ja bo wiem po sobie...moja pierwsza dziara zrobiona pochopnie i niewypał musiałem ja poprawiać w profesjonalnym studiu.

Zgłoś nadużycie #4 20 lipca 2010, 13:49

Kari avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Witam,
Od dłuższego czasu zbieram się z myślą zrobienia sobie tatuażu. Myślę o tym aby zrobić go po zewnętrznej stronie stopy albo na dolnej części brzucha... Jestem pływaczką , płetwonurkiem i ratownikiem WOPR. Kocham wodę, jestem zodiakalnym Wodnikiem. I tatuaż koniecznie musi być związany z wodą... Macie jakieś pomysły. Jestem pewna,że nie chce żywiołu wody, znaku zodiaku... Chcę coś orginalnego tak aby po pierwszym spojrzeniu było widać,że kocham WODE!!

Pozdrawiam,
Kari

Zgłoś nadużycie #5 21 lipca 2010, 21:06

PaVo64 PaVo64 awatar Posty: 16 Podziękowania: 8
Kari napisał(a):
Witam,
Od dłuższego czasu zbieram się z myślą zrobienia sobie tatuażu. Myślę o tym aby zrobić go po zewnętrznej stronie stopy albo na dolnej części brzucha... Jestem pływaczką , płetwonurkiem i ratownikiem WOPR. Kocham wodę, jestem zodiakalnym Wodnikiem. I tatuaż koniecznie musi być związany z wodą... Macie jakieś pomysły. Jestem pewna,że nie chce żywiołu wody, znaku zodiaku... Chcę coś orginalnego tak aby po pierwszym spojrzeniu było widać,że kocham WODE!!

Pozdrawiam,
Kari

Idź do jakiegoś dobrego studia i powiedz tatuażyście o tym co ma byc na tatuażu a on pewnie wymyśli jakiś dobry wzór... :)