Witaj na forum!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jaki zegarek w prezencie dla kobiety na urodziny

Zgłoś nadużycie #1 6 października 2017, 14:03

irmm avatar Posty: 27 Podziękowania: 0
Zbliżają sie jej urodziny. Od jakiegos czasu wspominała o tym, że chciałaby sobie kupić nowy zegarek. Zastanawiam się nad Korsem Co o tym sądzicie?

Zgłoś nadużycie #2 9 października 2017, 9:56

lukrecja avatar Posty: 34 Podziękowania: 0
Michael Kors ma fajne zegarki. Przyznam,że przez jakiś czas sama bylam nimi zafascynowana. Jednak nie wiem czy chcialabym dostsać zegarek tej firmy w prezencie Jest to jednak firma modowa, mam tego świadomość i wiem, że jakość wykonania takiego zegarka nie byłaby zbyt wysoka....
Zdecydowanie bardziej wolałabym coś od Invicty Na przyklad:
http://www.czaszegarkow.pl/invicta-c-472.html

Zgłoś nadużycie #3 9 października 2017, 21:47

JJackson74 avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Popieram, Kors ma świetne. Do tego tanie Q&Q może być oraz Calvin Kleni!

Zgłoś nadużycie #4 29 października 2017, 23:49

toskanska avatar Posty: 3 Podziękowania: 0
Moim zdaniem dobrą opcją jest biżuteria albo kosmetyki.

Zgłoś nadużycie #5 9 maja 2018, 15:09

roxi1 avatar Posty: 31 Podziękowania: 0
Myslę,że kada kobieta lubi eleganckie błyskotki, więc ja bym wybrała klasykę ;-)

Zgłoś nadużycie #6 8 czerwca 2018, 14:43

tadex avatar Posty: 10 Podziękowania: 0
Michael Kors ma bardzoo fajne propozycje ;)

Zgłoś nadużycie #7 4 lipca 2018, 9:23

leopold_K avatar Posty: 2 Podziękowania: 0
Osobiście byłbym za Korsą choć wolę ofiarowywac biżuterie.

Zgłoś nadużycie #8 19 lipca 2018, 15:52

tomala15 avatar Posty: 28 Podziękowania: 1
Też myślałem o zegarku w prezencie dla mojej siostry. Ale podsłuchałem, że marzy jej się... taka jazda Lamborghini! Co prawda wiedziałem, że lubi szybkie samochody, ale nigdy bym jej o coś takiego nie podejrzewał, zaskoczyła mnie tym totalnie. Dlatego chyba złożymy się w kilka osób i zafundujemy jej taki motoprezent. Na pewno będzie szczęśliwa.

Zgłoś nadużycie #9 26 lipca 2018, 10:05

Podwinek avatar Posty: 12 Podziękowania: 0
Przepiękne są te na złotej bransolecie, o klasycznej tarczy :) Kors powinien miec takich kilka modeli

Zgłoś nadużycie #10 26 lipca 2018, 11:00

Aznastazja_M avatar Posty: 10 Podziękowania: 0
Powiem z perspektywy kobiety, że najbardziej podobają mi się te na eleganckiej bransoletce.