Witaj na forum!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

jak można zrobić coś takiego??!!

Zgłoś nadużycie #1 15 kwietnia 2012, 21:22

pakafactory pakafactory awatar Posty: 2 Podziękowania: 0
Witam, dzielę się z wami swoim nieszczęściem!! Zrobiłam sobie tatuaż na obojczyku, z przodu, miał być zwykły napis, a wyszła plama!!! Tragedia ,tusz rozlał się pod skórą!!!! Wyglądam jakbym robiła to w więzieniu. Strzeszcie się studia w Łodzi na ul. Gorkiego The Basement!!!!

Zgłoś nadużycie #2 11 czerwca 2012, 18:36

KACIK KACIK awatar Posty: 83 Podziękowania: 11
Tusz za głęboko wbity niech zrobią cień białym albo jasno szarym gratis oczywiście powinno byc spoko :) musisz miec cieniutką skórę :)

Zgłoś nadużycie #3 14 czerwca 2012, 19:00

Haggitz avatar Posty: 2 Podziękowania: 0
delikatnka skóre jak juz a nie cieniutka :)

Zgłoś nadużycie #4 5 września 2012, 22:45

bullet_84 bullet_84 awatar Posty: 2 Podziękowania: 0
ahoj ahoj to chyba jakiś żart robiłem w Salonie The Basement Studio Tattoo wraz z żona i jestesmy zadowoleni przyjemna atmosfera miła obsługa sterylka pełna Jesteśmy mega wdzieczni polecamy

Zgłoś nadużycie #5 6 września 2012, 13:37

Wyca avatar Posty: 39 Podziękowania: 6
Na to że tauaż się rozlał może mieć wpływ wiele czynników, nie tylko wina studia, czy konkretnego artysty. Nie wiem czy dbałaś odpowiednio o wzorek, może zanim sie zagoił poimprezowałaś. Niekiedy alkohol powoduje rozmawynie się tatuaży, choć bardzo rzadko. Możliwe, że masz uczulenie na jakiś składnik farby. Przyczyn może być sporo. Całkiem możliwe, że po prostu nie możesz robić sobie tatuaży, bo Twój organizm będzie tak reagował.

Zgłoś nadużycie #6 6 września 2012, 21:35

shift123 avatar Posty: 3 Podziękowania: 0
to jak się dowiedzieć czy ma sie uczulenie czy też nie?

Zgłoś nadużycie #7 4 lutego 2013, 8:03

bullet_84 bullet_84 awatar Posty: 2 Podziękowania: 0
Witam ponownie jak wczesniej wspominałem // wraz z zona jestesmy zadowoleni z salonu i usług // postanowiłem zrobic sobe 2 tatuaz i nie zawiodłem sie super wykonanie oraz atmosfera POLECAM wszystkim // oraz poleciłem znajomym i tez sa ZADOWOLENI z wykonanych tatuazy POZDRAWIAM THE BASEMENT STUDIO TATTOO W Łodzi na gorkiego 21 A lok 7 // miło czysto dokładna praca oraz ceny nie zwalaja z nog

Zgłoś nadużycie #8 29 stycznia 2016, 20:56

RuDa_SHG RuDa_SHG awatar Posty: 263 Podziękowania: 38
bullet_84 napisał(a):
Witam ponownie jak wczesniej wspominałem // wraz z zona jestesmy zadowoleni z salonu i usług // postanowiłem zrobic sobe 2 tatuaz i nie zawiodłem sie super wykonanie oraz atmosfera POLECAM wszystkim // oraz poleciłem znajomym i tez sa ZADOWOLENI z wykonanych tatuazy POZDRAWIAM THE BASEMENT STUDIO TATTOO W Łodzi na gorkiego 21 A lok 7 // miło czysto dokładna praca oraz ceny nie zwalaja z nog

Myslisz, ze ludzie tu na forum to debile, i jak podasz sie za wlasnego klienta to sie na to zlapia? Ne to forum, stary...

Zgłoś nadużycie #9 24 stycznia 2016, 20:16

Wienerin avatar Posty: 1 Podziękowania: 2
Najgorszemu wrogowi nie życzę wybrać sie do pseudo "tatuażysty", jakim jest Marcin pracujący w tym "studio". Oszpecił mnie na całe życie, "tatuaż" wykonany przez niego był krzywy, niedopracowany, rozlany, tusz za głęboko wbity, wyglądało jakby to była skaryfikacja! Przeszłam przez 10 zabiegów laserowego usuwania, obiecał oddać polowe pieniedzy chociaż za usuwanie. Jak zgłosiłam sie do niego z rachunkami po pieniadze to stwierdził, ze nie ma pieniedzy i w ogole nie jest mi nic winien i zablokował mnie na fb. Na szczęście prawdziwy tatuażysta na koncu Polski podjął sie zakrycia tej maszkary i w tej chwili mam piękny tatuaż, ale blizna pod nim po tej "pamiątce" została. Omijajcie szerokim łukiem tego typa, jak ktos chce to moge na priv wysłać zdjecie jego "twórczości".

Zgłoś nadużycie #10 22 lutego 2016, 4:34

majkmajki81 avatar Posty: 1 Podziękowania: 1
Niedawno robilem sobie 3 tatuaz w tym studio i jestem mega zadowolony po wygojeniu tatuaz wyglada super polecam michal

Zgłoś nadużycie #11 22 lutego 2016, 8:02

avonkasia avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Czesc ja rowniez jestem zadowolona zrobilam sobie wraz z mama takie same tatuaze bylo milo czysto oraz profesjonalne wykonanie swietna pamiatka polecam studio

Zgłoś nadużycie #12 22 lutego 2016, 9:15

INKtattoo avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
heee nie dowierzam byłem przy wyżej wymienionej sytuacji tatuażu skaryfikacji jak to Pani nazwała // więc opisze jak było // tatuaż był wykonywany ponad 7 lat temu w warunkach domowych w ramach nauki dziewczyna się zgodziła więc nie porównujmy tutaj g.... do miodu // // Pozdrawiam

Zgłoś nadużycie #13 22 lutego 2016, 9:45

Patkaa avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Ja nie mogę złego słowa powiedzieć i nie powiem, robiłam dwa tatuaże z których jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze nie jeden zrobie, jak najbardziej wszystko na swoim miejscu i żadnych przeciwwskazań. Polecałam studio koleżanką, które z miłą chęcią poszły zrobić tam tatuaże i ich zadowolenie z pracy jaka została wykonana też jest bez zarzutów. Te rzeczy które powinny być spełnione w takowych studiach są okey, projekty które mam w głowie zawsze są urozmaicone o lepszy efekt więc Wszystko jak najbardziej okey!

Zgłoś nadużycie #14 29 lutego 2016, 22:40

Magda123456 avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Byłam w tym "salonie" dwa lata temu - niestety NIE POLECAM!
Myślałam, że zrobienie napisu na nadgarstku jest jednym z najprostszych zadań tatuażysty. Dla profesjonalisty to żaden problem, ale dla pana z The Basement Tatoo Studio okazało się to być nie lada wyzwaniem. Tatuaż został wykonany niechlujnie, ale to nie największy problem. Pan zrobił mi przez przypadek "nadprogramową" kreskę, która miała zniknąć... Nie wiem czemu, jednak uwierzyłam w tę bajeczkę. Po dwóch latach tatuaż kompletnie wyblakł, a kreska jak była tak jest. Nie polecam nikomu wizyty w tym pseudo salonie, w którym wykonanie tatuażu trwa chwilę, ale niechciane efekty zostają na całe życie!

Zgłoś nadużycie #15 12 maja 2016, 23:01

Misiol avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Robilem w tym studio tatuaż 3 lata temu i tak jak był piękny przed wyjsciem ze studia tak jest piekny teraz,nie chce mi sie wierzyc w te opinie ze to winna jest tatuazysty ,to ze komus rozlal sie tatuaz -to ma wiele czynnikow .Na dodatek polecalem to studio moim znajomym ktorzy robili tam nie jeden tatuaz i sa super zadowoleni z efektu ktory Marcin im dodatkowo podpowiedzial co usunac z projektu a zamiast tego co dodac. Ja jak i moi znajomi sa bardzo zadowoleni z wykonania i podejścia do klienta The Basement Studio .PS. Z ten strony prawdziwy klient

Zgłoś nadużycie #16 21 lipca 2016, 10:36

kamila1980pl kamila1980pl awatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Witam serdecznie,proszę o pomoc.Na miniaturce mojego zdjęcia pokazuję część mojego"tatuażu"Cały wygląda tak samo😰Tatuaż wykonano 6 dni temu.Jest na nadgarstku,cały napis(imiona)jest porozlewany.To mój pierwszy tatuaż,proszę powiedzcie czy tak samo jak u osoby z postu z 2012 roku tatuaż został źle wykonany bo zbyt głęboko była wbita igła?Jestem załamana a osoba wykonująca twierdzi że musi się zagoić.W internecie jest mnóstwo świeżych tatuaży napisów i nie są porozlewane.Co radzicie na "coś"takiego?Czy po wygojeniu możliwe jest całkowite pokrycie innym tatuażem?Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!

Zgłoś nadużycie #17 23 lipca 2016, 13:55

michassko avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
wejdz do studia wbija biele obok napisu i bedzie ok ale tu widac ze troche zaniedbany jest smarowałaś go czymś w ogole ?

Zgłoś nadużycie #18 23 lipca 2016, 14:17

Madziunia88 avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Cześć Wszystkim ja robiłam tam juz 4 wzorki napisy jak i również wieksze motywy i nie mogę nic złego powiedzieć są ładne i wyraźne / a Pani niech zadzwoni i sie umówi na doprawkę która jest gratisowa wiec nie sądzę że to problem jakiś będzie Pozdrawiam

Zgłoś nadużycie #19 26 lipca 2016, 9:22

Rrnata avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Witam serdecznie,byłam w tym salonie.Robiłam tam 3 tatoo,i zamierzam 4.W salonie jest wszystko ok tak jak powinno być.Poleciałam ten salon znajomym i nikt nie żałuję.Widziałam sporo prac tego tatuatora.Ja mam dobre doświadczenia.Dbałam o tatoo jak w zaleceniach i pięknie się zagoiło.Często ludzie nie dbają o wykonane wzory a potem są zdziwieni.Lub mają uczulenie i nie wiedzą o Tym i potem cała wina spada na tatuażyste.Ja polecam z całego serca.

Zgłoś nadużycie #20 26 lipca 2016, 11:04

BarO avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Witam,
dziaram się u Marcina od 4 lat i nigdy nie było z Nim, ani tym bardziej z robionymi przez Niego dziarkami żadnych problemów. Problemy opisane w postach jak dla mnie dotyczą strony technicznej dbania o tatuaże po zabiegu, ewentualnie kwestii uczuleniowych. Polecam umówić się na spokojnie - (patrz: po całkowitym wygojeniu) na konsultację i ewentualne poprawki.
Ja salon mogę polecić, wszystkie swoje tatuaże robiłem u Marcina, a kilka ich już mam ;) ,

pozdro.