Witaj na forum!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Dobry fitness klub w Krakowie

Zgłoś nadużycie #1 24 maja 2017, 21:15

ichna2 avatar Posty: 26 Podziękowania: 7
Witam, tak jak w temacie, chciałam polecić wam bardzo dobry fitness klub w Krakowie, a mianowicie ten klub: www.vitalityboutique.pl chodzę tam od niedawna i jestem bardzo zadowolona ze względu na to, że oni wpuszczają ograniczona liczbę osób, a dzięki temu na salach zawsze jest kameralna atmosfera. Poza tym maja fajny sprzęt i miła obsługę. Polecam.

Zgłoś nadużycie #2 1 czerwca 2017, 15:15

Bobi17 avatar Posty: 11 Podziękowania: 0
Sprawdzę koniecznie! :) Z Nowego Sącza mam 2 godzinki drogi, ale co weekend jestem to może akurat! <3

Zgłoś nadużycie #3 17 czerwca 2017, 14:20

desire121 avatar Posty: 2 Podziękowania: 1
A ja chciałbym wam polecić stronę gdzie możecie wystawić swój biznes Fachowcy 360
Stworzyliśmy portal Fachowcy 360, by profesjonaliści z całego kraju mogli nawiązać między sobą owocną współpracę. By mogli tworzyć ciekawe biznesowe projekty i rozwijać swój biznes. By przyciągnąć klientów i wypłynąć na szerokie wody! Jesteś fryzjerem? Developerem? A może mechanikiem? Nieważne w jakiej branży działasz, nasz portal powstał właśnie dla Ciebie! Zarejestruj się w naszej bazie i daj sobie szansę na rozwój! Chcesz wiedzieć co wyróżnia nas na tle konkurencji? Możesz ogłaszać się na naszej stronie ZA DARMO! Na naszym portalu zamieszczane są ogłoszenia z całej Polski! To ogromna szansa dla Ciebie i Twojej firmy, skorzystaj z niej! Daj się znaleźć! Dołącz do sieci fachowców! https://fachowcy360.pl

Zgłoś nadużycie #4 7 maja 2018, 15:09

roxi1 avatar Posty: 31 Podziękowania: 0
Ja polecam Fitness Platinium - w weekendy można brać za darmo ze soba osobę towarzyszącą

Zgłoś nadużycie #5 17 lipca 2018, 9:51

alf3on avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
a ja chcałem polecić fajną stronę na deszczowe dni. Może kojarzycie to miasto? http://wadowice.biz