Witaj na forum!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Długi Co robić

Zgłoś nadużycie #1 30 października 2017, 9:43

lukrecja avatar Posty: 34 Podziękowania: 0
Niestety ale trochę zaplątałam się w swoim życiu oraz narobiłam sobie długów. Zastanawiam się co robić ponieważ nie wiem jak ja to wszystko spłacę. Brałam pod uwagę konsolidację. Może ktoś kiedyś konsolidował kredyty?

Zgłoś nadużycie #2 30 października 2017, 10:16

lukrecja avatar Posty: 34 Podziękowania: 0
up

Zgłoś nadużycie #3 30 października 2017, 10:35

irmm avatar Posty: 27 Podziękowania: 0
W takiej sytuacji widzę dwa rozwiązania
upadłość konsumencka
ewentualnie wzięcie kredytu konsolidacyjnego ( dzięki temu rata kredytu jest o wiele mniejsza, chociaż ostatecznie oczywiście spłacimy o wiele więcej....).
Jeśli zastanawiasz się nad wzięciem pożyczki prowatnej, na przykład w providencie to polecam wybrać opcję spłaty rat na konto bankowe. Jest to o wiele tańsze niż zwracanie pieniędzy pracownikowi firmy.
Zerknij sobie również tutaj: http://www.pozyczki-pozabankowe.pl/ - na stronie jest kilka informacji o pożyczkach oraz o tym jakie firmy są polecane w temacie.

Zgłoś nadużycie #4 4 czerwca 2018, 10:18

Aznastazja_M avatar Posty: 10 Podziękowania: 0
Najszybciej spłacić, bo odsetki rosną. Może pożyczysz od rodziny?

Zgłoś nadużycie #5 4 czerwca 2018, 14:50

tadex avatar Posty: 10 Podziękowania: 0
Tylko nie myśl o żadnych kredytach konsolidacyjnych. Negocjuj spłatę i staraj się jak najszybciej wyjąć na zero.