Witaj na forum!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czym zajmujecie się na co dzień

Zgłoś nadużycie #1 29 czerwca 2018, 8:58

lukrecja avatar Posty: 34 Podziękowania: 0
W jakich branżach pracujecie?

Zgłoś nadużycie #2 29 czerwca 2018, 9:16

irmm avatar Posty: 27 Podziękowania: 0
Aktualnie prowadzę własną firmę. Niekoniecznie jest związana z moim wykształceniem, ale lubię to co robię i raczej nie zmieniłbym pracy na nic innego. Przynajmniej na razie ;) Dużo pracy, w weekendy róznież. Ale za to nie mam szefa nad sobą, nikt mna nie kieruję i mogę sobie organizować urlopy tak jak mi pasuje :)
Tak na marginesie to jakie konto firmowe byście polecili? Czy warto przechodzić do nest banku?
http://www.tanie-konto.pl/ranking-kont-firmowych/

Zgłoś nadużycie #3 3 lipca 2018, 7:31

Alicja88 avatar Posty: 2 Podziękowania: 0
Cześć :)

Ja na co dzień zajmuję się marketingiem internetowym. Dlatego mogę wam powiedzieć, że podczas zakładania własnej firmy (czy jej prowadzenia, ponieważ możecie ją mieć od dawna, ale nie słyszeliście o tym) warto pomyśleć o ciekawej stronie internetowej, która przyciągnie uwagę klientów. Po założeniu odpowiedniej strony polecam zająć się marketingiem internetowym: SEO/ reklama google adwords. ( https://foxstrategy.pl/kampanie-google-adwords/ )

Zgłoś nadużycie #4 26 lipca 2018, 11:01

Aznastazja_M avatar Posty: 10 Podziękowania: 0
Ja pracuję w kosmetologii. Bardzo lubię swoją pracę, generalnie lubię pracę z ludźmi.

Zgłoś nadużycie #5 30 sierpnia 2018, 12:10

gertruda_s avatar Posty: 2 Podziękowania: 0
Na codzień pracuje w firmie tworzącej strony www. Bardzo lubię swoja pracę i mam nadzieję, że jeszcze zabawię w tej firmie.