Witaj na forum!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Ciemnota ludzka nie zna granic.

Zgłoś nadużycie #1 7 lutego 2015, 20:35

Calliope Calliope awatar Posty: 21 Podziękowania: 5
Czy zdarzyło się wam być postrzeganym przez społeczeństwo jako ktoś gorszy z racji posiadania tatuażu? Tak sobie zwiedzałam plotki aż tu nagle natknęłam się na taki artykuł http://www.pomponik.pl/plotki/news-marta-wierzbicka-stracila-prace-przez-tatuaze... Niby nic takiego pal sześc jego bohaterkę ale chodzi mi o fakt przez co niby firma zrezygnowała z jej "walorów". Jak czytam niektóre komentarze to krew mi się gotuje w żyłach jaki ciemnogród panuje wśród śmiesznych, zaściankowych polaczków, wrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!

Zgłoś nadużycie #2 7 lutego 2015, 23:59

sheeN sheeN awatar Posty: 122 Podziękowania: 11
Pierwsze pytanie w pracy : czy jestem kryminalista ... No cóż takie mamy społeczeństwo ... Dlatego pomimo że chciałbym wydziarać kark bo podoba mi się to tego nie zrobię ... Niestety ... 100 lat za murzynami ...

Zgłoś nadużycie #3 8 lutego 2015, 10:21

a to jedna z inteligentnych wypowiedzi z tegoż artykułu z pomponika - cv - Dzisiaj (00:21)
Tatuaz to pietno patologii. Zawsze bedziesz pokazywal, ze tam byles, co najmniej w patologii mentalnej.

Czytaj więcej na http://www.pomponik.pl/plotki/news-marta-wierzbicka-stracila-prace-przez-tatuaze...
-------------------
i następny idiota -MAYKA - Wczoraj (20:5 8)
TATUAŻ TO OSOBOWOŚĆ MIERNOTY , GŁUPOTY, BEZMÓZGOWIA. DOBRZE SIĘ STALO ,ZE WYPIERNICZYLI TE WYTATUOWANE DZIEWCZĘ

Czytaj więcej na http://www.pomponik.pl/plotki/news-marta-wierzbicka-stracila-prace-przez-tatuaze...

Zgłoś nadużycie #4 8 lutego 2015, 12:38

Czytałem ... nawet coś skrobnąłem ... ale to jak mówienie do ściany. Rozmowa kurwyz butem. Najlepszy jest ten Mati90 czy jak on to ma ... Utwierdza mnie tylko w przekonaniu że idioci jeszcze nie wygineli i mają się świetnie.

Zgłoś nadużycie #5 8 lutego 2015, 12:47

a żebyś wiedział! Kurde, jakbym dorwała gościa to chyba bym go pobiła w lekkim słowa tego znaczeniu. Ale niektóre wypowiedzi są tak durne, że aż szlak mnie trafia!!!! Też coś tam skrobnęłam... nawet kilka razy ;)
cytuj 1 użytkownik podziękował za tę wiadomość
Użytkownicy, którzy podziękowali: sheeN

Zgłoś nadużycie #6 8 lutego 2015, 14:05

W sumie stwierdziłem że szkoda czasu na rozmowe z idiotą ...

Dla mnie najlepszy był koleś który napisał że ludzie z dziarami są mniejszością ... niech będzie.

Zgłoś nadużycie #7 9 lutego 2015, 10:19

RuDa_SHG RuDa_SHG awatar Posty: 263 Podziękowania: 38
Ja dodam Wam cos od siebie.
Jak jeszcze mieszkalam w Polsce, corka byla mlodsza.
chodzenie z nia na duze place zabaw to byl horror!
Komentarze, wiecej komentarzy... "Patola", "kryminal", "ulom"... Do tego niektore "yntelygentne" mamuski zabranialy dzieciom bawic sie z moja cora. Dla mnie takie zachowanie to "patola"... Teraz, w Niemczech jak ide z nia latem do przedszkola, w szortach itd, niektore mamy pierwszy raz widzac pytaly co znacza konkretne tatuaze, kiedy robilam etc, ZERO glupich komentow czy krzywych spojrzen. Tu piercing i tatuaze jest bardzo popularny nawet w dziedzinach, w ktorych w Polsce jego posiadanie byloby nie do pomyslenia.
W szpitalu pielegniarka-stazystka z rekawkami i rozowymi wlosami, bardzo przyjemna. W banku mily pan z tatuazem na dloni, czy chocby aptekarka z tunelami okolo(na oko) 2 cm. Niby tez Europa, ale jakas inna...
Smutne to...

Zgłoś nadużycie #8 9 lutego 2015, 10:55

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/v/t1.0-9/10462440_5791805...

Zgłoś nadużycie #9 9 lutego 2015, 19:36

NBDisPERFECT NBDisPERFECT awatar Posty: 2 Podziękowania: 3
Ruda jak Ty możesz porównywać ten ciemnogród co u nas panuje z Niemcami? Jesteśmy narodem zacofanym, zaściankowym i na siłę oderwanym od pługa. Do tego perfekcyjnie oceniamy kogoś mimo że go nie znamy. Zawsze jesteśmy lepsi we wszystkim od drugiej osoby i "co to nie ja". Może kogoś obrażam ale uogólniając (niby nie można) właśnie takim jesteśmy narodem.

Zgłoś nadużycie #10 9 lutego 2015, 23:50

Dobrze powiedziane . Nic dodać nic ująć.

Zgłoś nadużycie #11 10 lutego 2015, 17:31

RuDa_SHG RuDa_SHG awatar Posty: 263 Podziękowania: 38
Niemcy powoli zaczynaja sie cofac do poziomu ciemnogrodu. Ale na tym skoncze moja wypowiedz w tym temacie, bo zaraz sie posypie "RASIZM!!!" ;)