Witaj na forum!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

bolesne albo nie??;>

Zgłoś nadużycie #1 4 września 2010, 23:31

kacha avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Hej chcę sobie zrobić tatuaż na kostce więc z zapytankiem do tych którzy mają.....czy to boli aż tak jak wszędzie piszą ?? pozdrawiam

Zgłoś nadużycie #2 5 września 2010, 11:16

angel24 angel24 awatar Posty: 16 Podziękowania: 4
na kości zawsze boli mocniej ale da się wytrzymać pozdro ;)

Zgłoś nadużycie #3 5 września 2010, 22:33

Anetka Anetka awatar Posty: 9 Podziękowania: 0
Mój tatuazysta zawsze powtarza ze to indywidualna sprawa kazdego człowieka. Kazdy na ból reaguje inaczej . Ale to da sie przeżyc ;) Lepiej robić i nie myślec za długo o tym bólu bo samo myślenie jest bardziej przerażajace jak sie okazuje od samego robienia ;) pozdrawiam

Zgłoś nadużycie #4 6 września 2010, 19:55

lepper666 lepper666 awatar Posty: 12 Podziękowania: 1
Ból pojęcie względne , poza tym musisz pamiętać że co Cię nie zabije to wzmocni :D POZDRO

Zgłoś nadużycie #5 6 lutego 2011, 14:55

bodyartcenter bodyartcenter awatar Posty: 45 Podziękowania: 9
Anetka ma rację , ale na kostce boli jak cholera

Zgłoś nadużycie #6 7 marca 2011, 7:57

merlin711 merlin711 awatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Prawda jest taka że niestety tam boli ale można to ominąć , stosując np. Emlę .Sprawdza się przy małych tatuażach których czas robienia to ok pół godzinki potem zaczyna boleć na powrót .Emlę można kupić w aptece bez recepty , nie jest tania , to fakt .Godzinkę przed zrobieniem trzeba zasmarować miejsce w którym ma być robiony tatuaż , szczelnie zakleić folią żeby nie poszła w powietrze tylko w skórę. Tylko jest jak zwykle jedno ale , może niektóre osoby uczulać .Ja nie stosuję jak pracuję tłumaczę , że lepiej troszkę pocierpieć niż eksperymentować z takimi wynalazkami .

Zgłoś nadużycie #7 14 marca 2011, 10:20

paulinka avatar Posty: 3 Podziękowania: 0
boli ale jak pisala kolezanka wyzej jej tatuazysta ma racje kazdy na bol reaguje inaczej ja mam siedem i prawie wszystkie bolaly a tatuazysta moim jest moj chlopak robil mi prawie wszystkie tatuaze

Zgłoś nadużycie #8 26 maja 2011, 20:38

mikanola avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
hej;D a ja bede miec robiony za 2 tyg tatuaz na miednicy i bedzie sie ciagnal do polowy boczku;D juz doczekac sie nie moge;D

Zgłoś nadużycie #9 15 stycznia 2012, 0:28

Malina Malina awatar Posty: 7 Podziękowania: 0
ja mam już albo dopiero siedem i każdy w innym miejscu słyszałam że najbardziej boli na lędźwiach - moim zdaniem NIE. prawdą jest też to że na kości raczej ból jest silniejszy ale wiadomo że da się wytrzymać w końcu robi się to dla siebie więc .. cierp ciało co ci się chciało :-) zawsze jest warto trochę pocierpieć dla efektu ;-P

Zgłoś nadużycie #10 28 stycznia 2012, 18:21

madafaka madafaka awatar Posty: 7 Podziękowania: 0
dokładnie, każdy ma inne odczucia ... mie na " kości" akurat nie bolało . Ale kostki nie atakowałem jeszcze więc nie wiem :) na piszczelach nie boli :) kolano też da sie przeżyć... mostek ... dziwne uczucie, a reszta, no cóż, zawsze znajdzie sie miejsce ze boli :D

Zgłoś nadużycie #11 29 listopada 2012, 22:21

lucas148 lucas148 awatar Posty: 16 Podziękowania: 1
Na kostce boli no co ty tylko nakorwia na maxa hehe mam nadzieje ze nie masz za duzy wzor w planach ;-)

Zgłoś nadużycie #12 30 listopada 2012, 0:40

Wilk2012 Wilk2012 awatar Posty: 7 Podziękowania: 0
prawda jest taka że wszystko zależy od naszego progu bólu, jednak są miejsca na naszym ciele że będzie nas bardziej boleć i przede wszystkim tam gdzie jest mniej tłuszczu gdzie skóra jest cienka typu właśnie kostka. Mój pierwszy jak i na razie jedyny tatuaż był robiony gdzieś ponad 3h z przerwami niecałe 4h i szczerze to dopiero przy cieniowaniu czyli była to gdzieś trzecia godzina zaczęło boleć ale wcześniej jak był robiony kontur gdybym leżał to bym mógł spać :) .

Zgłoś nadużycie #13 5 grudnia 2012, 16:12

madziarozowa madziarozowa awatar Posty: 33 Podziękowania: 6
Mnie zdecydowanie najbardziej bolał u dołu na bioderkach, gdzie tłuszczyk się osadza myślałam że umieram! żeberka ok więc wszystko jest kwestią człowieka

Zgłoś nadużycie #14 10 grudnia 2012, 20:31

lucas148 lucas148 awatar Posty: 16 Podziękowania: 1
Niech ktos skomentuje kto mial robiony tatuaz na stopie i zarazem kostke ,tu nie ma co porownywac z biodrami czy rzebrami ( masz tatuaz na kostce czy stopie to masz tak noge opuchnieta ze chodzic nie mozesz przez tydzien jedynie kustykac na piecie ,pisze jak bylo w moim przypadku ) . Tak jak ktos skomentowal powyzej zalezy od czlowieka kazdy to inaczej przechodzi i odczowa bol , i jak sobie robisz sesje ktora ma trwac 5 godzin w okolicy stopy czy kostki to po 3 godz jest masakra ,stopa i kostka zaczyna ci puchnac a tu trzeba dalej jechac ,u mnie sesja na stopie trwala 6 godz dalem rade takze jak chcesz miec tatuaz na kostce to nie pytaj sie na forum kogos o zdanie bo to jest smieszne , chcesz miec tatuaz robisz , jestes nie zdecydowany to nie rob i to wszystko na temat .

Zgłoś nadużycie #15 29 grudnia 2012, 11:22

kamil12342 avatar Posty: 3 Podziękowania: 0
powiedzial bym ze to nie jest ból .Przynajmniej mnie bardziej piecze niz boli ale kazdy reaguje na to inaczej.
wiem ze warto i wiele rzeczy bardziej boli ;)

Zgłoś nadużycie #16 29 grudnia 2012, 22:08

Wilk2012 Wilk2012 awatar Posty: 7 Podziękowania: 0
ja miałem wycinanego kaszaka z twarzy był w ostatnim już stadium, ból jak skurwysyn myślałem że zabije tego lekarza + jeszcze smród palonej skóry coś okropnego, ból jaki był przy robieniu tatuażu to pikuś.

Zgłoś nadużycie #17 12 stycznia 2013, 23:05

Ir1s avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Ja mam tatuaże na wewnętrznych stronach obydwu nadgarstków, na prawym igłę czułam bardziej niż na lewym, wiele zależy od cech indywidualnych :)

Zgłoś nadużycie #18 30 stycznia 2013, 11:16

ms25 avatar Posty: 22 Podziękowania: 2
mam tatuaż na stopie,a co za tym idzie na kostce tez :) powiem szczerze,że bolało :( same kontury to pikuś ale wypełnianie niestety dało mi popalić.Jednak decydując się na tatoo,w pewnym sensie decydujesz się i na ból.Mniejszy,wiekszy ale jednak. Stopa w porównaniu do pleców,gdzie też mam tatuaż to nie było zbyt miłe doświadczenie.Ale efekt jest,warto było pocierpieć :)

Zgłoś nadużycie #19 30 stycznia 2013, 13:16

wer09 wer09 awatar Posty: 3 Podziękowania: 0
Witam, no właśnie zależy jak znosisz ból :) Ja mam na stopie i w okolicy kostki. Bolało ale wytrzymałam. Po 2 godzinie łapały mnie skurcze w łydce i trochę usta mi drżały ale warto było :) Teraz będę robić na żebrach. Jedni mówią, że boli a inni, że łaskocze więc to sprawa indywidualna :)